Czy wiesz, że niektóre domowe sprzęty są tak delikatne, że mocne szorowanie może uszkodzić ich powierzchnię? Dlatego tworząc nasze aksamitne mleczko zainspirowaliśmy się kosmetykami do demakijażu. Dzięki temu nie tylko łagodnie czyści, ale również pielęgnuje, nadaje połysk i chroni czyszczone powierzchnie.

Co jest naszym sekretem: delikatna formuła pozwalająca czyścić bez zarysowań.

Co nim możesz czyścić: porcelanę sanitarną (zlewy, umywalki, wanny), urządzenia kuchenne, powierzchnie niklowane, ceramiczne, emaliowane, plastikowe meble ogrodowe, ściany pokryte płytkami.

Co bez trudu usuwa: naloty z wody i mydła, osady kamienne, rdzawe plamy, przypalenia i tłuste osady.

Rekomendowane akcesoria wymienne: wygodny flip-top

 

Co tak pięknie pachnie:  cytrusy, czarna oliwka, lilia, kwiat gruszy i drzewo sandałowe.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: bergamotka, mandarynka, czarna oliwka

Nuta serca: lilia, aloes, kwiat gruszy

Nuta głębi: drzewo sandałowe, wanilia, piżmo

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: nałóż mleczko na czyszczoną powierzchnię, zupełnie tak jak preparat do demakijażu. W razie potrzeby lekko potrzyj. A potem delikatnie zdejmij pozostałości lekko wilgotną ściereczką i obficie spłucz wodą.

Ostrożności nigdy za wiele: przed użyciem starannie usuń z czyszczonej powierzchni wszystkie drobiny (np. okruchy), które mogą ją zarysować. Nigdy nie stosuj do marmurów.

Jest delikatne, a zarazem skuteczne, bo w składzie ma [składniki]: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, benzisothiazolinone, metylisothiazolinone.

Ważne nie tylko dla ekologów: formuła mleczka jest biodegradowalna, a jego opakowanie nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego mleczka nie ucierpiało żadne zwierzę.

 

Pobierz arkusz składników

Pobierz etykietę produktu