Co warto o nas wiedzieć?

Co Prouvé zawdzięcza Francji?

Chociaż jesteśmy polską firmą, wiele łączy nas z Francją. Z francuskiego Grasse sprowadzamy olejki zapachowe, które sprawiają, że nasze produkty tak zachwycająco pachną. Żeby to podkreślić, zdecydowaliśmy się na pięknie brzmiącą francuską nazwę. Cenimy francuski styl i podejście do piękna, dlatego połączyliśmy je z polską kreatywnością i otwartością.

 

Co kryje w sobie logo Prouvé?

Logo Prouvé kryje w sobie nasze najważniejsze obietnice. Dwie splecione litery P symbolizują dwie złączone dłonie. To znak, że zawsze będziemy dla Ciebie wsparciem. Nasze logo przypomina również rozwinięty kwiat francuskiej róży, która słynie ze swojej intensywnej woni. To jeden z najpiękniejszych symboli zapachu. Ma każdemu przypominać, że w naszych produktach stosujemy wyłącznie francuskie olejki zapachowe. Dlatego tak wspaniale pachną.

 

Skąd biorą się dobre pomysły Prouvé?

Skąd czerpiemy pomysły? Z codziennego życia. Jesteśmy pozytywnie pragmatyczni. Nie planujemy lotów na Księżyc, ale skupiamy się na codziennych czynnościach i sprawiamy, że stają się one prostsze i przyjemniejsze. U nas nie znajdziesz niepraktycznych produktów lub przypadkowych gadżetów. Wszystko jest celowe, skuteczne i sprawdzone. Bo przecież „Prouvé” oznacza „udowodniony”.

 

Skąd się wzięły trzy nuty zapachowe?

Na etykietach wszystkich naszych pachnących produktów znajdziesz trzy nuty zapachowe, które stały się dla nas inspiracją do stworzenia całego zapachu. Te trzy nuty są głównym tematem kompozycji perfumeryjnej, a pozostałe składniki stanowią dla nich subtelne tło, znakomicie je dopełniając. Gdy spojrzysz na architekturę zapachu, możesz je odnaleźć w różnych miejscach: w nucie głowy, serca lub głębi. Te trzy nuty mają Ci pomóc wyobrazić sobie zapach i ułatwić wybór perfum, które pokochasz.

 

Dlaczego tak bardzo dbamy o piękny design?

Lubimy piękne rzeczy i dbamy o szczegóły. Projektując każde opakowanie patrzymy nie tylko na ładną etykietę, ale intensywnie myślimy, jak ułatwić Ci życie. Szybko docenisz nasze wygodne butelki, nakrętki-dozowniki i precyzyjne rozpylacze. Nasze kolory wiele o nas mówią. Biel symbolizuje czystość, a czerń klasyczną elegancję. Połączone wskazują na naszą filozofię, opartą na uczciwości i prostych zasadach. Czarno na białym, bez koloryzowania. 

 

Jak Prouvé sprawi Ci radość?

Poznając nasze produkty uśmiechniesz się co najmniej trzy razy. Pierwszy raz, jak poczujesz piękny zapach. Drugi raz, gdy sprawdzisz ich działanie, a trzeci, gdy zobaczysz ich cenę. Wierzymy, że życie składa się z drobnych przyjemności, które nie muszą wiele kosztować. Dlatego tak bardzo dbamy, by każda, nawet najprostsza czynność sprawiała Ci wiele satysfakcji.

 

Jak kupić produkty Prouvé?

Produkty Prouvé są unikalne. Żeby to jeszcze mocniej podkreślić, zdecydowaliśmy się na wyjątkowy sposób ich sprzedaży: czysty MLM. Oznacza to, że nie mamy sieci stacjonarnych sklepów. Produktów Prouvé nie znajdziesz również na półkach w marketach i drogeriach, ani na aukcjach internetowych. Możesz je kupić tylko u naszych Partnerów. Ty również możesz zostać naszym Partnerem, kupować produkty z 25% zniżką i móc sprzedawać je potem innym. Dokładamy ogromnych starań, by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani, dlatego gorąco prosimy, by nigdy nie kupować naszych produktów od osób, które nie są naszymi Partnerami.

 

Co jest wspaniałe w Prouvé?

Nasze produkty powstały po to, by polecać je znajomym i przyjaciołom. Dlatego mamy dla ciebie prostą zabawę: za każdym razem, gdy używając jednego z naszych produktów uśmiechniesz się, pomyśl, komu go polecisz. Bo radością trzeba się dzielić. Koniecznie.   

 

Czy Prouvé dba o środowisko?

Na każdym z naszych opakowań znajdziesz znaczek „Yes, we care”, ponieważ odpowiedź brzmi: tak, dbamy. Tak, zależy nam. Dbamy o środowisko, ale nie udajemy, że mamy w 100% naturalne środki. Wykorzystujemy najnowsze nowinki techniczne i odkrycia w dziedzinie chemii, by Twoje życie było łatwiejsze. Ograniczamy do minimum alergeny, parabeny, SLS-y i wybielacze. Nasze formuły są biodegradowalne, a opakowania nadają się w całości do recyklingu. Produkty testujemy wyłącznie na sobie, nigdy nie na zwierzętach.

 

Jak wymawia się Prouvé?

Prouvé to francuskie słowo, które oznacza „udowodniony”. Wymawia się je bardzo prosto: PRUVE.