Podobno jedno spojrzenie może wyrazić więcej niż tysiąc słów. Dlatego warto zadbać o jego odpowiednią oprawę. Nie potrzebujesz wiele – wystarczy Ci odrobina mascary oraz kredka do oczu, które działają jak najlepszy stylista. Twoje spojrzenie zyska świeżość i wyrazistość, a łatwość aplikacji i nieskazitelny makijaż aż do 12 godzin sprawi, że już nigdy nie zamienisz naszej kredki na żadną inną! Długotrwała kredka do oczu to wyjątkowo miękka i delikatna, automatyczna kredka do oczu, świetnie podkreślająca spojrzenie. Dzięki lekkiej, hypoalergicznej formule przebadanej pod nadzorem okulisty, kredka jest polecana także osobom o wrażliwych oczach oraz noszącym szkła kontaktowe.

Za co ją pokochasz: za to, że – dzięki wysokiej zawartości pigmentów i intensywnie kryjącej formule – zachowuje kolor i wygląda świeżo przez cały dzień.

Co Cię w niej zachwyci: kremowa, aksamitna tekstura kredki sprawia, że jest łatwa w aplikacji – nawet dla osób początkujących. Szybko narysujesz nią precyzyjnie gładką kreskę zarówno przy górnej, jak i dolnej linii rzęs.

Jak jej używać: za pomocą DŁUGOTRWAŁEJ KREDKI DO OCZU możesz uzyskać zróżnicowany efekt: od delikatnego podkreślenia, przez bardziej wyrazisty look, aż po wieczorową wersję smoky eyes. Aby utrzymać końcówkę kredki w optymalnej ostrości, użyj wbudowanej w opakowanie temperówki, zaś dla uzyskania efektu przydymionego oka wykorzystaj gąbkę do blendowania. 

Co jeszcze warto o niej wiedzieć: Bezzapachowa i hypoalergiczna formuła pozwala na jej stosowanie przez osoby o wrażliwych, skłonnych do podrażnień oczach.

WSKAZÓWKI: używając kredki, pamiętaj o kilku zasadach:

  • jeśli masz blisko osadzone oczy, zacznij rysowanie kreski od połowy powiekii kieruj się w stronę zewnętrzenego kącika oka.
  • jeśli masz opadające powieki, wyciągnij kreskę odrobinę w górę.
  • aby nadać okrągłym oczom migdałowy kształt, poprowadź kreskę lekko poza zewnętrzny kącik oka.
  • żeby powiększyć oczy, narysuj kreski na górnych powiekach.
  • kreski przy dolnej linii rzęs sprawdzą się przy dużych oczach.