Holograficzny błysk pojawił się w modzie kilka sezonów temu i wciąż króluje. HOLO blask niezmiennie robi furorę i świetnie sprawdza się na co dzień, jak i na imprezach, gdzie światło dodatkowo podkreśla efekt mieniących się wielokolorowymi drobinkami barw! W przypadku holograficznych akcentów w makijażu należy jednak zachować umiar. Wystarczy podkreślić jeden element, aby efekt był piorunujący. Z kredką HOLOGRAPHIC EYE STYLIST PENCIL stawiamy na akcent w stylu HOLO na oku. Szafirowy, a może szmaragdowa zieleń? Kolor zależy od ciebie. Liczy się przede wszystkim błysk, i wielokolorowy efekt, który się zmienia i zaskakuje w zależności od kąta padania światła i jego intensywności.

Za co ją pokochasz: za to, że dzięki wysokiej zawartości pigmentów i doskonałej intensywnie kryjącej formule możesz stworzyć wielowymiarowy makijaż z holograficznym efektem w energicznych, opalizujących kolorach. Taki makijaż podkreśli i uwydatni kolor tęczówki i z całą pewnością zwróci uwagę na Twoje oczy.

Co Cię w niej zachwyci: długotrwały efekt, utrzymujący się przez wiele godzin świeży, mocno nasycony kolor i wodoodporna formuła. Twój makijaż zachowa blask, wyrazistość i świetlisty połysk mimo upływającego czasu. Kredka nie kruszy się, nie ściera i nie odbija na powiece.

Jak jej używać: wysuń sztyft i płynnym pociągnięciem narysuj kreskę przy górnej linii rzęs. Aby utrzymać końcówkę kredki w optymalnej ostrości, użyj wbudowanej w opakowanie temperówki.

Co jeszcze warto o niej wiedzieć: przyjemna, kremowa konsystencja kredki sprawia, że jest ona niezwykle łatwa w aplikacji i gładko rozprowadza się na powiece. Wystarczy jedno pociągnięcie kredką, by uzyskać spektakularny efekt, wielowymiarowy kolor i pełne krycie.

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: hypoalergiczna, łagodna formuła polecana również dla pań o wrażliwych oczach oraz noszących szkła kontaktowe. Zadbaliśmy również o badania pod nadzorem okulisty.

WSKAZÓWKI: Używając kredki pamiętaj o kilku zasadach:

- po aplikacji odczekaj kilka sekund, aby efekt się utrwalił

- kredką bez problemu uzyskasz pożądany efekt na oku: na wielkie wyjście grubszą, mocniejszą, wyraźnie zaznaczoną kreskę lub po zatemperowaniu precyzyjną, cienką idealną w codziennej stylizacji

- w makijażu artystycznym, sylwestrowym i karnawałowym możesz użyć kredki, by dorysować na twarzy drobne elementy dekoracyjne takie jak geometryczne kształty, czy modne motywy zwierzęce takie jak cętki

pobierz broszurę