Katarzyna Trawińska laureatką Polish Businesswoman Awards

Katarzyna Trawińska została uhonorowana przez magazyn Businesswoman & life statuetką za Sukces Firmy.

Katarzyna Trawińska została uhonorowana przez magazyn Businesswoman & life statuetką za Sukces Firmy.

Redakcja magazynu Businesswoman & life po raz siódmy zorganizowała konkurs Polish Businesswoman Awards. Finałowa gala ogłoszenia wyników i wręczenia statuetek odbyła się 21 kwietnia 2018 roku w Hotelu Bellotto w Warszawie. W tym roku wśród laureatek znalazła się również właścicielka i twórczyni marki Prouvé.

Celem konkursu jest promowanie przedsiębiorczości, wyróżnienie oraz nagrodzenie najbardziej kreatywnych i dynamicznych firm, w większości zarządzanych przez kobiety. Wśród nominowanych przedsiębiorstw były zarówno znane marki mające wysoką i silną pozycję na rynku, jak i te z sukcesami stawiające pierwsze kroki. Bez wątpienia wszyscy nominowani mają znaczący wpływ na rozwój przedsiębiorczości i polską gospodarkę.

To już kolejne wyróżnienie dla właścicielki firmy Prouvé. Katarzyna Trawińska została już wcześniej uhonorowana statuetką Ambasadora Przedsiębiorczości Kobiet. Wraz z firmą Prouvé wspiera przedsiębiorczość kobiet współpracując m.in. z Klubem Kobiet Przedsiębiorczych, uczestnicząc w spotkaniach „Kobieta w biznesie”.