Katarzyna Trawińska wyróżniona tytułem „Gwiazda Biznesu 2018”

Katarzyna Trawińska – twórczyni i właścicielka marki Prouvé, otrzymała prestiżowy tytuł „Gwiazdy Biznesu 2018”, przyznawany przez organizację Premier International Business Club, za promowanie przedsiębiorczości wśród kobiet na świecie oraz wybitne osiągnięcia w biznesie.

Katarzyna Trawińska, która w zeszłym roku otrzymała tytuł „Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet”, tym razem znalazła się w gronie wyróżnionych „Gwiazdą Biznesu”, skupiającym silne i przedsiębiorcze kobiety, które swoje biznesy rozwijają również na zagranicznych rynkach. W tegorocznej edycji książki „Biznesowe inspiracje Polek na świecie” znalazło się przesłanie Katarzyny Trawińskiej, kierowane do wszystkich kobiet, które planują rozpoczęcie własnego biznesu bądź marzą o międzynarodowym rozwoju swojej firmy.

„Jedna cienka nitka jest delikatna i łatwo ją przerwać – napisała Katarzyna Trawińska. – Ale setki nitek splecione w gruby sznur są mocne i odporne. To dlatego w Prouvé tak ważne są relacje. Szczere i trwałe dają siłę i pozytywną energię. Razem jesteśmy mocniejsi, mądrzejsi, odważniejsi. Wspólnie możemy osiągnąć więcej!”. Podkreśliła ponadto, jak ważną rolę w przypadku sukcesu Prouvé odgrywają Ambasadorki i Partnerki marki: „Jesteście piękne, mądre, przedsiębiorcze, a Wasza kobieca siła wynika z umiejętności współpracy. Dziękuję, że każdego dnia wspólnie zmieniamy to, w jaki sposób są postrzegane kobiety i ich sukces w świecie biznesu”.