Kuchnia to serce Twojego domu. W niej zawsze dużo się dzieje, więc ważne, by była czysta. Przy przygotowaniu i jedzeniu posiłków rodzą się najsilniejsze więzi, ale też coś zawsze kapnie, pokruszy się, pochlapie. Wtedy warto mieć pod ręką spray, którym błyskawicznie umyjesz praktycznie wszystko: blaty, szafki, sprzęty kuchenne, parapety, kubły na śmieci lub płytę ceramiczną. Jest wszechstronny: myje, lekko nabłyszcza, odtłuszcza i neutralizuje uporczywe zapachy.

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: atest  PZH (Państwowego Zakładu Higieny) Nr atestu: B-BŻ-6071-0019/2020/A
data ważności: 19.04.2023 r.

Do jakich powierzchni możesz go użyć: do wszystkich powierzchni zmywalnych, blatów i parapetów drewnianych, z płyty MDF, laminowanych, plastikowych, a nawet marmurowych. Możesz go stosować na powierzchniach mających styczność z żywością.

Co tak pięknie pachnie: egzotyczne ylang-ylang i drzewo sandałowe w towarzystwie świeżych nut geranium i bergamotki.

Architektura zapachu

Nuta głowy: ylang-ylang, bergamotka, aldehyd

Nuta serca: geranium, róża, bez

Nuta głębi: piżmo, drzewo sandałowe

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: spryskaj czyszczoną powierzchnię, a potem przetrzyj wilgotną ściereczką lub przemyj czystą wodą i wytrzyj do sucha. Gotowe!
Jest tak świetny, bo w środku ma [składniki]: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Ważne nie tylko dla ekologów: formuła sprayu jest biodegradowalna, a jego opakowanie nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego sprayu nie ucierpiało żadne zwierzę.

 

Pobierz arkusz składników

Pobierz etykietę produktu

Pobierz atest PHZ