Jak zadbać o higieniczną czystość dłoni?

Najlepszym sposobem na pozbycie się zarazków jest częste mycie rąk. Dlatego opracowaliśmy kremową piankę o właściwościach antybakteryjnych.

W gęstej piance wykorzystaliśmy bardzo łagodne środki myjące. Chronią one skórę przed utratą lipidowej bariery ochronnej jednocześnie ją nawilżając i zmiękczając. Ten pachnący kosmetyk skutecznie myje, chroni i pielęgnuje delikatną skórę rąk pozostawiając ją higienicznie czystą. Sprawia, że mycie rąk staje się przyjemnym codziennym rytuałem.

Co sprawia, że tak doskonale dba o dłonie: w gęstej piance wykorzystaliśmy bardzo łagodne środki myjące. Chronią one skórę przed utratą lipidowej bariery ochronnej jednocześnie ją nawilżając i zmiękczając. Oparta o naturalne składniki antybakteryjne formuła clean & care łączy poprawiający wygląd i zmniejszający szorstkość skóry kompleks WHITESENSE (z delikatnych, białych kwiatów, róży stulistnej, jaśminu i stokrotki) z działającym antyoksydacyjnie i przeciwstarzeniowo ekstraktem z róży stulistnej (Rosa centifolia).

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: zanim ta pianka trafiła w Twoje ręce, przeszła szereg szczegółowych badań, w tym badanie dermatologiczne, potwierdzające tolerancję skórną. Delikatna formuła dba o dłonie, nie powodując nadwrażliwości i alergii. Skuteczność antybakteryjna mydła została potwierdzona dodatkowym badaniem, wykonanym na kilku szczepach bakterii, stanowiących również naturalną mikroflorę bytującą na powierzchni skóry.

Co Cię w niej mile zaskoczy: pianka posiada neutralne dla skóry PH, dzięki temu pomaga zmniejszyć przesuszenie skóry.

Co tak pięknie pachnie: soczyste jabłko i gruszka, delikatna lilia i świeże nuty bambusa