Makijaż z akcentem HOLO!

Efekt holograficzny w makijażu - ten gorący trend trzeba wypróbować w karnawale! Holograficzny połysk robi furorę już od kilku sezonów, jednak to jesienią i zimą powinien być najbardziej intensywny.

Wyróżnij się z tłumu i baw się opalizującymi kolorami, które w zależności od natężenia i koloru światła będą połyskiwać nieco inaczej. By nie przesadzić postaw na jeden błyszczący akcent. W ofercie Prouvé do wyboru masz  dwa najmodniejsze kolory holograficznej kredki do oczu: szafirowy i szmaragdowy. Możesz stosować je pojedynczo lub łączyć ze sobą. Do dzieła!

Holograficzna kreska na oku

Zbliżający się karnawał daje nam możliwość poeksperymentowania z jej kształtami i grubościami. Holograficzną kredką Prouvé bez problemu uzyskasz pożądany efekt na oku: na wielkie, szalone wyjście czy imprezę grubszą, mocniejszą, wyraźnie zaznaczoną kreskę lub po zatemperowaniu precyzyjną, cienką i delikatną. Holograficzna kreska może dodać oczom głębi oraz nadać im zmysłowego spojrzenia, ponadto pięknie podkreśli kolor tęczówki i wydobędzie jej kolor.

Szalone cętki

W makijażu sylwestrowym i karnawałowym możesz użyć kredki, by dorysować na twarzy drobne elementy dekoracyjne takie jak geometryczne kształty, czy modne motywy zwierzęce takie jak cętki. Makijaż z drapieżnym akcentem będzie idealny na jesienną imprezę czy karnawałowy bal!

Lśniące łzy

Makijaż artystyczny jest wspaniałym elementem dopełniającym karnawałową stylizację lub kreację na tematyczne przyjęcie. Lśniące łzy to mocny trend w karnawałowych makijażach. Holograficzne łzy udowadniają, że smutek może być spektakularny!

Karnawał jest po to by się bawić, warto więc puścić wodzę fantazji, wziąć do ręki holograficzne kredki i bawić się również stylizacją i makijażem. Nawet jeśli na co dzień wybierasz delikatny make-up, zdecyduj się na odrobinę szaleństwa, w końcu makijaż ma nam przynosić przede wszystkim radość.