Nowy Katalog Prouvé Jesień 2018

Prouvé jest wierna swojej filozofii: dąży do piękna przez minimalizm i naturalność. Tym razem zagląda do kosmetyczek Francuzek, by odkryć fenomen ich ponadczasowej urody i stylu. Prouvé MAKE me UP, to kolekcja kosmetyków kolorowych, których celem jest podkreślenie naturalnych cech urody, zgodnie z zasadą mniej znaczy więcej.

Prezentacja nowej linii kosmetyków Prouvé MAKE me UP odbyła się w pierwszych dniach października 2018r. we wrocławskim showroomie firmy, wraz z premierą nowego katalogu. Nie bez powodu miało to miejsce w pierwszych tygodniach jesieni. To właśnie wrzesień i październik są w branży fashion & beauty najważniejszymi miesiącami. Niedawno zakończyły się tygodnie mody w Londynie, Mediolanie i Paryżu, podczas których cały świat poznał trendy prosto z wybiegów.

Co jeszcze znajdziemy w nowym katalogu?

Prouvé dotrzymuje obietnicy poszerzając kolekcję SIMPLY PLEASURES o Nawilżający krem do rąk – świetny kosmetyk na jesień i zimę o bogatym składzie, ale niezwykle lekkiej, nietłustej konsystencji.

Wraz z nowym katalogiem do uniwersalnych kosmetyków dla domu HOME&LIVING dołączyły: Wielofunkcyjny Spray do czyszczenia ekranów i powierzchni ze stali INOX oraz pięknie pachnący, Kremowy spray do pielęgnacji mebli.