Pachnące powitanie wiosny z nowymi perfumami Unique Collection

W pierwszy dzień wiosny w naszym wrocławskim showroomie odbyła się międzynarodowa premiera nowej linii perfum Unique Collection, stworzonej z myślą o miłośnikach wyrafinowanych, ekskluzywnych zapachów.

Nasi specjaliści, zainspirowani francuskim stylem i podejściem do piękna, opracowali dwa unikalne zapachy o niezwykle wielowymiarowych kompozycjach i doskonale zbalansowanych składnikach, które pozwalają w pełni wyrazić to, co czujemy i kim jesteśmy. Nieprzypadkowo na datę ich premiery wybraliśmy pierwszy dzień wiosny. Perfumy Unique Collection tak jak słoneczne, wiosenne dni, mają dodawać energii, pobudzać do życia i poprawiać nastrój. W nowych zapachach zamknęliśmy rozgrzewające nuty drzewne, soczyste owoce oraz aromatyczne kwiaty i przyprawy. To kwintesencja życia, dobrego stylu i elegancji na co dzień.

Pokochaj zmysłowość Blossom Symphony

To perfumy dla kobiet, które przenoszą w sam środek słonecznego lata. Połączyliśmy w nich aromat gruszki i czarnej porzeczki i wzbogaciliśmy o zapach dojrzałych róż i pikantnego, różowego pieprzu. W nucie głębi kryje się wanilia i cedr, które ocieplają całość i dodają jej tajemniczości. To kwiatowo-owocowa kompozycja, słodka i lekko korzenna, obok której nie da się przejść obojętnie.  

Odkryj tajemnicę Spicy Wild

To perfumy dla mężczyzn o zdecydowanym, ciepłym, korzennym zapachu, który jest jak unikalna wizytówka. Pozwala wyrazić siebie – bez kompromisów. W tej kompozycji połączyliśmy idealnie wyważone proporcje pobudzającej szałwii, delikatnie słodkiej wanilii oraz intensywnych pieprznych aromatów. W nucie głębi znajduje się drzewo gwajakowe, a subtelny liść fiołka dodaje całości świeżości.