Perfumy molekularne Prouvé

Sześć nowych zapachów polskiej marki to odpowiedź na popularny i z pewnością wyróżniający marki trend personalizacji, obecny również w perfumiarstwie. Każda z premierowych kompozycji wzbogacona została cząsteczką molekularną, która umożliwia łączenie ze sobą dowolnych perfum w kolekcji. Love it, blend it! – hasło promujące serię zachęca do zabawy zapachem, testowania różnych połączeń i eksperymentowania w poszukiwaniu swojego ideału.

Perfumiarze od dawna pracowali nad personalizacją zapachów. W końcu odkryli odpowiedź – perfumy molekularne. Ich fenomen polega na minimalistycznej recepturze: cząsteczka molekularna, która nadaje zapachowi wyrazisty, przestrzenny charakter, połączona została z jednym tradycyjnym składnikiem, tj. czarna porzeczka, limonka czy różowy pieprz. Dzięki temu perfumy molekularne Prouvé można nosić pojedynczo lub mieszać ze sobą, tworząc całkowicie autorski zapach.

Jak to zrobić? Najpierw wybierz zapach, który stanie się bazą Twojej kompozycji. Następnie dodaj do niego kolejne elementy, rozcierając je w tym samym miejscu na skórze. Na koniec nazwij swój oryginalny zapach (np. „Wspomnienie lata”, „Pink Velvet”) i noś go jak swoją zapachową wizytówkę. Gotowe!