Katarzyna Trawińska w książce „50 wpływowych kobiet sukcesu”

14 czerwca w Warszawie odbyła się uroczysta premiera inspirującej książki „50 wpływowych kobiet sukcesu”, wydanej przez magazyn Businesswoman & life. Wśród znamienitego grona kobiet, które są jej bohaterkami znalazła się Katarzyna Trawińska.

To jedyna książka na rynku, która łączy środowisko kobiet biznesu w szczytnym celu. Całkowity dochód z jej sprzedaży wesprze Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, które pomaga opuszczonym i osieroconym dzieciom. Książka ma inspirować kobiety do działania i pomagania innym. Pokazuje też, że środowisko businesswomen odnoszących sukcesy na polskich i zagranicznych rynkach, potrafi solidaryzować się i jednoczyć w pomaganiu potrzebującym oraz dzieleniu się swoją wiedzą i doświadczeniem.  

Książka „50 wpływowych kobiet sukcesu” to zbiór wywiadów z właścicielkami firm, prezeskami oraz znanymi osobami, która pokazuje je przez pryzmat ich zainteresowań i zaangażowania zawodowego, a także ich pracę, ścieżki kariery, historię rozwoju firm oraz przedsiębiorczość. Wśród nich znalazły się m.in. dr Irena Eris, Teresa Rosati, Ewa Minge, Kasia Sokołowska, Mariola Bojarska-Ferenc, Katarzyna Grochola, Urszula Radwańska oraz Katarzyna Trawińska. Twórczyni i właścicielka Prouvé opowiada o tym, co jest potrzebne aby odnieść sukces w biznesie i udziela kobietom cennych wskazówek, jak zbudować swoją firmę. Mówi także o tym skąd czerpie pomysły i jak powstają nasze produkty.