Katarzyna Trawińska w specjalnym raporcie „50 Kobiet Biznesu”

Z okazji 50. jubileuszowego wydania magazynu „Businesswoman & life”, powstał raport „50 Kobiet Biznesu”. Katarzyna Trawińska została doceniona za swoją działalność biznesową i znalazła się w gronie znanych kobiet polskiej gospodarki.

„Businesswoman & life” to prestiżowy magazyn, który jest przewodnikiem kobiet po świecie biznesu oraz źródłem informacji, trendów, ważnych wydarzeń i opinii. To także społeczność przedsiębiorczych kobiet, które inspirują i motywują Polki do działania. Z okazji 50. jubileuszowego wydania, redakcja stworzyła specjalny raport, prezentujący 50 znanych kobiet polskiej gospodarki. Do raportu zostały wybrane businesswomen pełne pasji, zaangażowane w pracę, prowadzenie biznesu oraz działania na rzecz innych.

Katarzyna Trawińska, twórczyni i właścicielka marki Prouvé, została doceniona za swoje osiągnięcia, biznesową działalność i wyznawane wartości. W raporcie „50 Kobiet Biznesu” znalazła się obok takich businesswomen jak dr Irena Eris, Krystyna Janda, Grażyna Kulczyk, Aneta Kręglicka, Anna Lewandowska, Ewa Minge, Joanna Przetakiewicz, Kasia Sokołowska czy Ewa Wachowicz.