Pierwsza rocznica oddziału Prouvé w Mongolii

W połowie czerwca nasz mongolski oddział hucznie świętował swoją pierwszą rocznicę. W ramach tego wydarzenia odbyła się uroczysta gala z wieloma atrakcjami oraz specjalne szkolenie.

Mongolia to pierwszy, oficjalny oddział Prouvé, który bardzo prężnie się rozwija. Świętowanie jego pierwszej rocznicy było okazją do podsumowania dotychczasowych sukcesów, poszerzenia wiedzy o marce i marketingu wielopoziomowym oraz omawiania planu dalszego rozwoju. W części merytorycznej rocznicowych obchodów odbyło się szkolenie, w którym wzięli udział partnerzy Prouvé oraz miłośnicy biznesu MLM. W trakcie spotkania polscy i mongolscy liderzy podzielili się swoją historią o tym, jak osiągnęli sukces w Prouvé, przekazali też cenną wiedzę na temat marki, produktów i budowania relacji w biznesie. Można było też przetestować nasze produkty. W szkoleniu wzięło udział około 1000 osób.

Podczas uroczystej gali wyróżniono mongolskich liderów oraz tych, którzy w sposób szczególny kierują się czterema wartościami, stanowiącymi mocny fundament firmy, czyli uczciwość, zaufanie, współpraca i prostota. Nie zabrakło też atrakcji – były występy znanych, mongolskich gwiazd muzyki, zespołów ludowych oraz pokazy tańca.

- Ogromną radość sprawiło mi patrzenie, jak przez ten rok działalności dynamicznie rozbudowywała się Wasza struktura i umacniała pozycja na mongolskim rynku. Sposób, w jaki współpracujecie ze sobą i wspieracie się może być wzorem dla innych. Dziękuję za zaufanie, jakim nas obdarzyliście, za zaangażowanie i pozytywną energię. To dla mnie zaszczyt, że tacy ludzie jak Wy reprezentują moją markę – powiedziała podczas gali Katarzyna Trawińska w specjalnie nagranym na tę okazję przemówieniu.