Prouvé Kobiecą Marką Roku 2019 – Klasa i Styl

Nasza marka została wyróżniona tytułem Kobieca Marka Roku 2019 – Klasa i Styl, za Mineralny puder i podkład sypki z serii kosmetyków kolorowych Make me UP.

Kobieca Marka Roku to ogólnopolski plebiscyt kierowany do firm, oferujących najwyższej jakości produkty i usługi dla najbardziej wymagających kobiet. Tytuł Kobieca Marka Roku - Klasa i Styl przyznawany jest markom, które wprowadzają nowoczesne rozwiązania i dążą do osiągania najwyższej jakości. Zdobywcy tytułu to firmy godne zaufania, posiadające produkty najwyższej jakości, stawiające na pierwszym miejscu na jakość, niezawodność, precyzję wykonania i bezpieczeństwo.

Wyróżniony Mineralny puder i podkład sypki łączy w sobie funkcję upiększającą i pielęgnacyjną. Zawiera w 100% mineralną formułę. Ma minimalistyczny, naturalny skład i jest hipoalergiczny. Zapewnia długotrwały efekt perfekcyjnie gładkiej cery. Można stosować go na sucho jako puder wykańczający albo na mokro jako podkład. Dostępny jest w trzech formułach, dopasowanych do różnych rodzajów cery – Perfect Skin (zapewnia satynowe wykończenie i jednolitą cerę), Matte Skin (zapewnia aksamitną, wyrównaną i matową cerę przez wiele godzin) oraz Illuminated Skin (zapewnia efekt promiennej, rozświetlonej cery).