Rok ekspansji czyli II urodziny marki Prouvé

W słoneczny, majowy weekend w pięknej scenerii Pałacu Wojanów odbyły się obchody II rocznicy marki Prouvé. Wydarzenie to było świetną okazją, by świętować dynamiczny rozwój marki w Polsce i na zagranicznych rynkach. W tym roku jubileusz obchodzony był w jeszcze większym międzynarodowym gronie – do Pałacu Wojanów zawitali Partnerzy i Ambasadorzy z Polski, dalekiej Mongolii, Hiszpanii, Portugalii, Cypru, Rosji, Węgier, Czech, Słowacji i Litwy.

Świętowanie rocznicy rozpoczęło się od wręczenia Ambasadorom kluczyków do kolejnych, luksusowych Mercedesów w ramach programu motywacyjnego „Zawsze do przodu”. Następnie goście wzięli udział w prestiżowych warsztatach MLM Master Academy, które poprowadzili eksperci z francuskiej firmy perfumeryjnej z siedzibą w Grasse, która może poszczycić się 240-letnią tradycją i doświadczeniem. Podczas szkolenia Partnerzy i Ambasadorzy mogli dowiedzieć się między innymi jak wygląda sztuka tworzenia perfum, poznać tajniki perfumiarstwa, zasady komponowania zapachu i pozyskiwania surowców perfumeryjnych.

Wieczorem odbyła się Gala Prouvé Business Awards, podczas której podsumowano miniony rok, który upłynął pod znakiem ekspansji. Katarzyna Trawińska wręczyła właścicielom oddziałów z Mongolii, Rosji, Litwy i Cypru wyróżnienia za rozwój i współtworzenie sukcesu marki na rynkach międzynarodowych. A nowi Ambasadorzy oraz ci, którzy awansowali na wyższe pozycje otrzymali statuetki za swoje osiągnięcia biznesowe. Podczas wieczornej gali przyznano także specjalne wyróżnienia Partner Roku Prouvé dla osób, które budując swój biznes w sposób wyjątkowy kierowały się 4 wartościami, stanowiącymi mocny fundament firmy – uczciwość, zaufanie, prostota i współpraca. W tym roku otrzymali je: Justyna Cieślak-Alwinger, Luvsanbyamba Sugarbavuu, Nuno Filipe Firmino de Oliveira oraz Eva Berkes i József Bagdi. Wieczór uświetniła swoimi występami wspaniała artystka – Agnes Violin, twórczyni spektakularnych widowisk muzycznych, w których główną rolę grają jej autorskie Diamentowe Skrzypce Elektryczne.