Zdrowe i piękne włosy z kosmetykami Simply Pleasures

Seria produktów do pielęgnacji ciała powiększyła się o nowe kosmetyki, bogate w składniki aktywne, które kompleksowo dbają o włosy.

Szampon i odżywka Odbudowa & Ochrona sprawiają, że włosy stają się mocne, zdrowe i pełne blasku. To skuteczna pielęgnacja przeznaczona do codziennego stosowania, do włosów normalnych, suchych i zniszczonych. W kosmetykach zastosowano aktywny składnik Keracyn™, który w wyraźny sposób poprawia kondycję włosów, wzmacnia je, dba o ich witalność i chroni przez uszkodzeniami zewnętrznymi. Zawierają także ekstrakt z liści bambusa, który chroni włosy przed działaniem wolnych rodników, wodę morską z głębi ziemi o działaniu wzmacniającym i mineralizującym oraz kompleks 5 alg, który pomaga zachować właściwy poziom nawilżenia. Dodatkowo Odżywka Odbudowa & Ochrona zawiera Vitaoil Plus, czyli kompleks 7 olejów roślinnych, bogaty w kwasy tłuszczowe oraz witaminy A, D i E, który skutecznie nawilża i regeneruje włosy.

Tak jak pozostałe produkty z linii Simply Pleasures, szampon i odżywka zawierają świeżą, zieloną kompozycję zapachową z czarnej porzeczki, bergamotki, róży, konwalii, mchu, piżma i drewna cedrowego. Kosmetyki przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.