Wiele wymagasz od swojej podłogi. Musi się dobrze prezentować, wiele znieść i być nieskazitelnie czysta. A co ty robisz, żeby jej pomóc? By twoja podłoga mogła dotrzymać ci kroku, stworzyliśmy łagodny płyn myjący na bazie naturalnego wosku carnauba. Świetnie nabłyszcza i zabezpiecza przed wilgocią. Silikonowa emulsja uszczelnia podłogę na łączeniach i w drobnych szczelinach, zapobiegając wnikaniu w nie brudu i kurzu. Tworzy niewidoczną powłokę z efektem anty-poślizgu i chroni naturalne kolory czyszczonych powierzchni. Piękny zapach płynu to zasługa oryginalnych olejków zapachowych, które sprowadziliśmy prosto z Francji.

Co cię w nim zachwyci: uniwersalność. Już nie musisz się zastanawiać, jakie podłogi nim możesz wymyć. Wymyjesz nim zarówno drewno lakierowane, jak i panele laminowane.

Co da ci dodatkowe bezpieczeństwo: efekt anty-poślizgu. Docenisz go jeszcze bardziej, gdy w twoim domu są małe dzieci, osoby starsze lub mające trudności z poruszaniem się.

Do czego możesz go użyć: do podłóg i powierzchni z drewna lakierowanego, boazerii, parkietów, drewnianych schodów i poręczy,  paneli podłogowych i ściennych, powierzchni drewnopodobnych. Doskonały do wszystkich rodzajów drewna, także do drewna egzotycznego. Możesz go zastosować również do lakierowanego korka.

 

Co tak pięknie pachnie: świeże kwiaty, słodka wanilia i zmysłowa paczula

Architektura zapachu:

Nuta głowy: bergamotka, frezja, róża, geranium

Nuta serca: magnolia, jaśmin, morela

Nuta głębi: wanilia, paczula

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: dobrze odkurz lub zamieć miękką szczotką czyszczoną powierzchnię, żeby jej nie porysować np. drobinkami piasku. Rozpuść 35 ml płynu w 5 l cieplej wody i umyj podłogę za pomocą dobrze wykręconej ściereczki lub odwirowanego mopa. Wytrzyj do sucha lub pozostaw do wyschnięcia.

Ostrożności nigdy za wiele: ten płyn ma w składzie wiele środków czynnych. Jeśli masz wątpliwości, czy nie uszkodzi czyszczonej powierzchni, lepiej wcześniej sprawdź jego działanie w nieeksponowanym miejscu. Nie dopuszczaj do nadmiernego przemoczenia powierzchni. Nigdy nie stosuj płynu do nielakierowanego drewna.

Co jeszcze możesz zrobić dla swoich podłóg: jeśli masz w domu zwierzęta, regularnie obcinaj im pazury. Używaj przy stołach i krzesłach specjalnych podkładek zabiegających zarysowaniom.

Tak doskonale dba o drewno, bo w środku ma [składniki]: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, <5% EDTA i jego sole, kompozycja zapachowa (Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citronellol), benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Ważne nie tylko dla ekologów: formuła płynu jest biodegradowalna, a jego opakowanie nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego płynu nie ucierpiało żadne zwierzę.

 

Pobierz arkusz składników

Pobierz etykietę produktu