Wielozadaniowość to nasza codzienność. Nie tylko w pracy, ale i w domu. Myjesz podłogę w salonie, przecierasz kafle w kuchni, a już myślisz o łazience i garażu… Więc jeśli z brudem walczysz przy pomocy płynu uniwersalnego, najwyższy czas przestawić się na produkt najnowszej generacji: skoncentrowany wielofunkcyjny żel. Za jednym zamachem rozprawisz się z kurzem i plamami, nawet tymi zaschniętymi, odtłuścisz myte powierzchnie i subtelnie je nabłyszczysz.. A dzięki przepięknym francuskim olejkom zapachowym stworzysz relaksującą, domową atmosferę. Zdaj się na nas. Usiądź i wreszcie odpocznij.

Do jakich powierzchni możesz go użyć: do wszystkich powierzchni zmywalnych, metalowych, z płyty MDF, laminowanych, plastikowych, z kafli, ceramicznych, linoleum, terakoty, gresu. Docenisz go zwłaszcza przy myciu dużych powierzchni.

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: atest PZH (Państwowego Zakładu Higieny), Nr atestu: B-BŻ-6071-0017/2020/A,
data ważności: 20.04.2023 r.

O co jeszcze zadbaliśmy: w wielu znanych nam domach brakuje miejsca na przechowywanie środków czystości, dlatego staraliśmy się rozwiązać ten problem przez zastosowanie wydajnych koncentratów o wielofunkcyjnych formułach. Teraz w zaledwie jednym ekonomicznym produkcie masz aż 4 różne działania.

 

Co tak pięknie pachnie: soczyste cytrusy, francuska lawenda, jaśmin i świeże nuty ozonowe.

Architektura zapachu:

Nuta głowy:  bergamotka, melon, grejpfrut

Nuta serca:  lawenda, jaśmin, nuty ozonowe

Nuta głębi: amber, mech, nuty drzewne


Zobacz, jak prosty jest w użyciu: rozpuść 35 ml żelu w 5 l ciepłej wody. Umyj powierzchnię przy pomocy dobrze odwirowanego mopa lub szmatki i po prostu pozostaw do wyschnięcia (żel rozcieńczony nie wymaga spłukiwania). Jeśli zdarzyło ci się bardzo mocno nabrudzić, przemyj powierzchnię nierozcieńczonym żelem naniesionym na gąbkę lub ściereczkę i dokładnie spłucz wodą.

Ostrożności nigdy za wiele: nasz żel jest bardzo skoncentrowany i ma wiele składników czynnych, więc jeśli masz wątpliwości, czy nie uszkodzi powierzchni, przetestuj go w nieeksponowanym miejscu. Staraj się nie dopuszczać do nadmiernego przemoczenia mytej powierzchni.

Jest tak świetny, bo w środku ma [składniki]: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% anionowe, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, <5% mydło, <5% EDTA i jego sole, kompozycja zapachowa (Linalool, Limonene), benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Ważne nie tylko dla ekologów: żel jest biodegradowalny, a jego opakowanie nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego żelu nie ucierpiało żadne zwierzę.

 

Pobierz arkusz składników

Pobierz etykietę produktu

Pobierz atest PZH