Sprawdź możliwości

Oszczędzasz, mądrze kupując

Jak mawiała Marilyn: „Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy”. Zgadzamy się z nią w 100%, dlatego oszczędzanie z nami jest proste i przyjemne. Nie zrezygnujemy z zakupów, żeby zaoszczędzić, ale mądrze kupujemy, korzystając ze zniżek i promocji. I tego chcemy Cię nauczyć, bo to bardzo przydatny w życiu nawyk.

Zarabiasz, sprzedając

Obiecujemy Ci, że dołożymy wszelkich starań, by zawsze było cię stać na Twoje ulubione produkty Prouvé. Dbamy o ich dobrą cenę, a dodatkowo pozwalamy Ci na nich zarobić: możesz je sprzedawać i zarabiać na marży.

Zarabiasz, polecając

Współpracując z Prouvé możesz zacząć zarabiać dzięki jednej prostej czynności – polecaniu. Na pewno nie raz zdarzyło ci się polecić znajomym dobrą knajpkę, sprawdzonego mechanika czy lekarza. Na tym właśnie polega marketing sieciowy (MLM) – na polecaniu sprawdzonych produktów i usług.

Jak to działa:

Każdy Partner otrzymuje od nas do 25% zniżki na produkty z katalogu. Różnica pomiędzy Ceną Partnera a ceną, za jaką sprzedasz produkt, to Twoja oszczędność.

Z nami oszczędzasz również swój czas: zamawiasz produkty przez Internet, a firma kurierska doręcza ci je we wskazane przez Ciebie miejsce. Szybko i sprawnie.

Pomyśl już dziś, na co przeznaczysz zaoszczędzone dzięki Prouvé pieniądze!

Jak to działa:

To bardzo proste. Pokazujesz katalog znajomym i pytasz ich, czy chcą zamówić u Ciebie produkty Prouvé. Różnica pomiędzy Ceną Partnera a ceną, za jaką sprzedasz produkt, to Twój natychmiastowy zysk.

Pomyśl już dziś, na co przeznaczysz zarobione dzięki Prouvé pieniądze!

Jak to działa:

Pytasz swoich znajomych i dotychczasowych klientów, czy nie chcieliby też być Partnerami Prouvé i sami robić swoje zakupy. Jeśli chcieliby, pomagasz im zostać Partnerami i stajesz się ich Sponsorem. Zaczynasz budować swoją strukturę.

Każdy produkt w katalogu ma przypisaną określoną wartość punktową. Gdy kupujesz produkty, Twoje Konto Partnera zasilane jest określoną liczbą punktów (widzisz to na Koncie Partnera na stronie Prouvé po zalogowaniu). Gdy produkty kupują Partnerzy ze struktury, punkty trafiają i do nich, i do Ciebie. Co miesiąc suma punktów za zakupy Twoje i Partnerów ze struktury kwalifikuje cię na jedną z naszych pozycji.

Za określoną pozycję w Prouvé oraz obroty własne i struktury możesz uzyskać co miesiąc wynagrodzenie albo rabat.