Czy masz wrażenie, że Twoja łazienka ciągle wymaga sprzątania? Doskonale Cię rozumiemy, dlatego stworzyliśmy ten uniwersalny spray, dzięki któremu sprzątanie w łazience zajmie Ci maksymalnie pięć minut. W jego składzie znajdziesz dirt stop complex. Dzięki niemu każde kolejne użycie zabezpiecza czyszczoną powierzchnię, przez co zapobiega ponownemu osadzaniu się zabrudzeń. A żeby stworzyć Ci warunki jak w najbardziej luksusowym SPA, użyte w sprayu olejki zapachowe sprowadziliśmy prosto z Francji.

Co Cię w nim zachwyci: inteligentna formuła spray’u sprawia, że mniej czasu poświęcasz na sprzątanie, a efekt jest długotrwały. To będzie teraz nasz sekret. Tylko od ciebie zależy, czy podzielisz się nim z innymi domownikami.

Co da ci dodatkowe bezpieczeństwo: olejki zapachowe bez alergenów zgodnie ze standardami IFRA (International Fragrance Association).

O co jeszcze zadbaliśmy: o składniki antystatyczne, tworzące na powierzchni film, zapobiegający osadzaniu się brudu.

Co możesz nim umyć: praktycznie wszystko. Wannę, umywalkę, bidet, muszlę klozetową, krany, a nawet duże powierzchnie podłogowe i ścienne.

Rekomendowane akcesoria wymienne: dwufazowy spryskiwacz

 

Co tak pięknie pachnie: świeży granat, apetyczne śliwki, migdały i kwiat wiśni.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: granat, śliwka, wiśnia, liść czarnej porzeczki

Nuta serca: kwiat wiśni, róża, lilia

Nuta głębi: amber, piżmo, migdały


Zobacz, jak prosty jest w użyciu: ten płyn praktycznie działa za ciebie. Spryskaj nim umywalkę, wannę lub kran, chwilę odczekaj. Przetrzyj wilgotną gąbką lub ściereczką i obficie spłucz wodą, by cieszyć się cudownie lśniącą i pachnącą świeżością łazienką.

Jest tak świetny, bo w środku ma [składniki]: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, <5% fosfoniany, kompozycja zapachowa, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Ważne nie tylko dla ekologów: formuła sprayu jest biodegradowalna, a jego opakowanie nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego sprayu nie ucierpiało żadne zwierzę.

 

Pobierz arkusz składników

Pobierz etykietę produktu