Czy Twoje szyby były kiedykolwiek tak idealnie czyste, że stawały się praktycznie niewidoczne? Jeśli myślisz, że to niemożliwe, wypróbuj nasz wielofunkcyjny spray. Zobaczysz, że nie tylko perfekcyjnie myje szyby, ale również zapobiega ich zaparowywaniu i chroni je przed ponownymi zabrudzeniami. Dzięki zawartości alkoholu bardzo szybko odparowuje i nie pozostawia smug. Z łatwością usuwa kurz, pył, tłuszcz, sadzę, a nawet ślady tłustych rąk. Przekonaj się, jakie to fantastyczne uczucie, gdy musisz się dwa razy zastanowić, czy przed Tobą jest szyba, czy tylko powietrze.

Co Cię w nim zachwyci: uwielbiamy wielofunkcyjne produkty o szerokim spektrum działania. Dlatego nasz spray nie tylko doskonale myje, ale również zapobiega zaparowywaniu okien i luster. Połączyliśmy te dwie funkcje w jednym wygodnym produkcie w trosce o Twoją wygodę, bezpieczeństwo i finanse.

Co jest naszym sekretem:  na szybie tworzy się film, który chroni powierzchnię przed ponownym osadzaniem się brudu, więc teraz okna możesz wymyć nawet na godzinę przed burzą. Cząstki brudu po prostu spłyną po zabezpieczonej powierzchni.

Do czego możesz go użyć: do szyb i framug okiennych, szyb samochodowych, szyb w kabinach prysznicowych, do wiat, luster, kryształów, szklanych kloszy. Do szyb kolorowych, przyciemnianych i barwionych, w tym również do witraży. Polecamy go również do plastiku i pleksi. Można go stosować do szyb wewnętrznych i zewnętrznych.

O co jeszcze zadbaliśmy: by nie zawierał ani kropli amoniaku.

Rekomendowane akcesoria wymienne: dwufunkcyjny spryskiwacz

 

Co tak pięknie pachnie: soczyste cytrusy, świeża mięta i orzeźwiające nuty morskie.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: pomarańcza, grejpfrut, aldehyd

Nuta serca: herbata, mięta, nuty morskie

Nuta głębi: piżmo

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: rozpyl niewielką ilość  na czyszczonej powierzchni (z odległości ok. 15 cm) i wytrzyj suchą ściereczką. Nigdy nie pozostawiaj szyby do całkowitego wyschnięcia.

Cenna wskazówka: czasem mniej znaczy lepiej. Jeśli chcesz uniknąć smug, nie przesadzaj z dozowaniem płynu. Zaoszczędzisz cenny czas i pieniądze. Pamiętaj również, by nie myć okien w pełnym słońcu – płyn zbyt szybko wtedy wysycha uniemożliwiając ci prawidłowe mycie okien.

Ostrożności nigdy za wiele: idealnie czystej szyby naprawdę można nie zauważyć. By uniknąć zderzenia ze szklaną taflą, umieść na szybie porte-fenetre subtelne nalepki ostrzegawcze, zwłaszcza gdy w twoim domu są dzieci. Jeśli stosujesz płyn do szkła barwionego lub luster, sprawdź najpierw w nieeksponowanym miejscu, czy powierzchnia nie odbarwi się.

Pozostawia szyby tak krystalicznie czyste, bo w środku ma [składniki]: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% EDTA i jego sole, kompozycja zapachowa, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Ważne nie tylko dla ekologów: formuła sprayu jest biodegradowalna, a jego opakowanie nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego sprayu nie ucierpiało żadne zwierzę.

 

Pobierz arkusz składników

Pobierz etykietę produktu