Kiedy ostatni raz Twoje dywany miały domowe SPA? Jeśli chcesz, by jak najdłużej zachowały piękny kolor i fakturę nie wystarczy regularne odkurzanie i zwykłe pranie. Dlatego stworzyliśmy wyjątkowy szampon, który łączy skuteczność płynu do prania z kosmetykami do pielęgnacji najdelikatniejszego włosia. Gęsta, aktywna piana wnika głęboko we włókna i precyzyjnie usuwa nawet stare zabrudzenia. Świetnie radzi sobie z plamami, odkształceniami włókien. Przywracając dywanom świeżość, miękkość i puszystość. A dodatkowo zabezpiecza włókna przed nowymi zabrudzeniami.

Co cię w nim mile zaskoczy: jest delikatny dla kolorów. Nawet po wielokrotnym myciu szamponem zachowują swój naturalny odcień. Dlatego możesz go śmiało używać nawet do bogato zdobionych, wielobarwnych kobierców.

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: olejki zapachowe bez alergenów zgodnie ze standardami IFRA (International Fragrance Association), co jest szczególnie ważne, gdy w twoim domu są małe dzieci lub zwierzęta.

Do czego możesz go użyć: do dywanów z naturalnych i syntetycznych włókien, podłogowych, ściennych i łazienkowych, do wykładzin podłogowych z naturalnych i sztucznych włókien, do tapicerki (również tej samochodowej).

 

Co tak pięknie pachnie: soczyste cytrusy, liście fiołka, zmysłowa wanilia i mech dębowy.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: mandarynka, bergamotka, liście fiołka

Nuta serca: jaśmin, cedr

Nuta głębi: mech dębowy, wanilia, wetyweria


Zobacz, jak prosty jest w użyciu: najpierw starannie odkurz dywan lub tapicerkę. Rozpuść 150 ml (3 miarki) płynu w 1litrze wody. Zanurz w roztworze gąbkę i wyciśnij kilka razy, by stworzyć gęstą pianę. Rozprowadź równomiernie pianę po odkurzonej powierzchni, pilnując, by jej nadmiernie nie zmoczyć. Jeśli wilgoci jest zbyt dużo, możesz ją zebrać ściereczką z mikrofibry. Pozostaw dywan do wyschnięcia. Po wyschnięciu szampon zmienia się w proszek, który należy zebrać odkurzaczem.

Ostrożności nigdy za wiele: ten szampon ma w składzie wiele środków czynnych. Jeśli masz wątpliwości, czy nie uszkodzi czyszczonej powierzchni, lepiej wcześniej sprawdź jego działanie w nieeksponowanym miejscu. Upewnij się, że gąbka, której używasz nie barwi powierzchni.

Jest tak świetny, bo w środku ma [skład]: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% EDTA i jego sole, kompozycja zapachowa, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Ważne nie tylko dla ekologów: formuła szamponu jest biodegradowalna, a jego opakowanie nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego szamponu nie ucierpiało żadne zwierzę.

 

Pobierz arkusz składników

Pobierz etykietę produktu