Zwykle zaczyna się od niewinnego bulgotania. Potem woda schodzi dłużej niż zwykle albo zaczyna wybijać w innym odpływie… Jeśli nie chcesz poznać dalszego ciągu tej historii, nie lekceważ sygnałów ostrzegawczych. Gęsty żel pomoże ci nawet w przypadku bardzo poważnych zatorów. Precyzyjnie udrożnia odpływ działając przez stojącą wodę. Pomaga również w pozbyciu się nieprzyjemnego zapachu towarzyszącemu zatorom. 

O co jeszcze zadbaliśmy: żel nie powoduje korozji rur stalowych i ogumienia. Ma bezpieczne zamknięcie.

Do czego możesz go użyć: zlewów, syfonów, toalet, brodzików, wanien, rur odpływowych w kuchni i łazience.

Jakie zatory pomoże ci usunąć: zatory powstałe z tłuszczu, fusów od kawy i herbaty, resztek jedzenia, włosów, papieru lub waty.

Co jest szczególnie ważne dla kobiet: możesz zapomnieć o hydrauliku i przepychaczce. Żel działa samoczynnie i jest bardzo higieniczny w użyciu. Możesz samodzielnie sobie poradzić  z zatkaną rurą i naprawdę nic nie musisz przepychać.

Dlaczego nie ma zapachu: żeby cię nie korciło, by go wąchać. Nigdy tego nie rób, ponieważ to niebezpieczne.

Rekomendowane akcesoria wymienne: wygodny flip-top

 

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: wlej 100 ml preparatu do zlewu lub toalety, pozostaw na 20 minut (możesz w tym czasie iść na kawę) i spłucz dużą ilością wody.

Ostrożności nigdy za wiele: ten żel nie byłby tak skuteczny, gdyby nie jego aktywne składniki. Projektując jego opakowanie zadbaliśmy o bezpieczne zamknięcie. Ostrożności jednak nigdy za wiele, dlatego prosimy o trzymanie tego żelu z daleka od małych rączek. Pamiętaj, by nie używać żelu do instalacji wykonanych z aluminium.

Działa tak skutecznie, bo w środku ma: <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% fosfoniany. Zawiera wodorotlenek sodu.

Ważne nie tylko dla ekologów: opakowanie żelu nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego żelu nie ucierpiało żadne zwierzę.

 

Pobierz arkusz składników

Pobierz etykietę produktu