Zamień rutynę na codzienny rytuał z kosmetykami Prouvé Simply Pleasures.

29.06.2018 we wrocławskim Showroomie firmy premierę miały pachnące kosmetyki do pielęgnacji ciała Prouvé Simply Pleasures. Pierwsze produkty w serii to: nawilżający żel do mycia ciała i nawilżający balsam do ciała. Produkty do codziennej pielęgnacji ciała bogate w składniki odżywcze o wyjątkowo przyjemnej konsystencji, pięknie pachnące francuskimi olejkami, które dobroczynnie wpływają na poprawę nastroju.

29.07.2018 we wrocławskim Showroomie firmy premierę miały pachnące kosmetyki do pielęgnacji ciała Prouvé Simply Pleasures. Pierwsze produkty w serii to: nawilżający żel do mycia ciała i nawilżający balsam do ciała. Produkty do codziennej pielęgnacji ciała bogate w składniki odżywcze o wyjątkowo przyjemnej konsystencji, pięknie pachnące francuskimi olejkami, które dobroczynnie wpływają na poprawę nastroju.

Odpowiednio nawilżona skóra to podstawa nowoczesnej pielęgnacji a sekret prawidłowego nawilżania tkwi w selektywnie dobranych składnikach, które pozwalają dbać o skórę na wielu poziomach.

Jednym z nich jest wyjątkowy, roślinny Xeradin TM, pozyskany z szałwii muszkatołowej to naturalne źródło 24-godzinnego nawilżenia. Jest świetnie tolerowany przez skórę, zapewnia więc natychmiastowe działanie po zaledwie jednej aplikacji.

Kolejnym ważnym składnikiem jest botaniczny kompleks pięciu alg, które są bogate w mikroelementy. Nasza skóra błyskawicznie na nie reaguje, więc pomagają zachować właściwy poziom nawilżenia powierzchniowego skóry, dostarczają składniki potrzebne do przywrócenia równowagi wodnej i tworzą na powierzchni film, który równoważy transepidermalną utratę wody.

Projektując kolekcję Prouvé Simply Pleasures marka postawiła na trend kosmetyczny UNISEX, który skupia się na pięknie i pielęgnacji, a nie na płci. Jak się okazuje to rozwiązanie niesie ze sobą same korzyści: używając wspólnie tych samych kosmetyków oszczędzamy czas i pieniądze, miejsce w łazience, dbamy o środowisko. Trend ten został dodatkowo podkreślony minimalistycznym opakowaniem.