Czy wiesz, że staranne wyczyszczenie fug może odmłodzić wnętrze nawet o kilka lat? Jeśli więc remont mieszkania masz w dalszych planach, zacznij działać! Ten gęsty żel czyści, odtłuszcza i pięknie nabłyszcza fugi, ale jest jednocześnie delikatny dla płytek, nie odbarwia i nie wypłukuje spoin. Po takim odświeżeniu kafle wyglądają niemal jak nowo położone.

Do czego możesz go użyć: do spoin białych i kolorowych przy glazurze, terakocie, gresie, marmurze i mozaikach, przy płytkach zewnętrznych i wewnętrznych, na podłodze i na ścianie (dzięki gęstej żelowej konsystencji nie ścieka od razu z pionowych powierzchni).

Rekomendowane akcesoria wymienne: wygodny flip-top

 

Co tak pięknie pachnie: kaszmir, drzewo sandałowe, róża, kokos i kremowa wanilia.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: kaszmir

Nuta serca: orchidea, irys, róża, cedr

Nuta bazy: kremowa wanilia, pistacje, kokos, masło shea

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: nałóż żel równomiernie na czyszczoną powierzchnię, odczekaj klika minut i przetrzyj miejsce gąbką lub szczoteczką. Potem spłucz wodą lub przetrzyj wilgotną ściereczką. Jeśli po czyszczeniu niektóre miejsca będą jeszcze wymagały dopieszczenia, powtórz czynności.  

Ostrożności nigdy za wiele: ten żel ma w składzie wiele środków czynnych. Jeśli masz wątpliwości, czy nie uszkodzi czyszczonej powierzchni, lepiej wcześniej sprawdź jego działanie w nieeksponowanym miejscu, np. za meblami. Absolutnie nie stosuj tego żelu do powierzchni emaliowanych.

Działa tak skutecznie, bo w środku ma [skład]: <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% fosfoniany, kompozycja zapachowa, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Zadbaliśmy, by nie miał w składzie: chloru i wybielaczy

Ważne nie tylko dla ekologów: formuła żelu jest biodegradowalna, a jego opakowanie nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego żelu nie ucierpiało żadne zwierzę.

 

Pobierz arkusz składników

Pobierz etykietę produktu