Czyszczenie toalety nigdy nie należało do naszych ulubionych zajęć. Nie przepadamy też za zapachem chloru. Dlatego opracowaliśmy skuteczne rozwiązanie, które pomaga nam to robić bardzo szybko, a w całej łazience przecudnie pachnie. Żelowa formuła quick clean błyskawicznie radzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Oparta o nowoczesne silikony i naturalny kwas mlekowy zapewnia sanitarnym powierzchniom idealną czystość i piękny blask, a oryginalna kompozycja na bazie francuskich olejków roztacza zachwycający, świeży zapach.  

Co jest naszym sekretem: skuteczna żelowa formuła działająca zarówno w ciepłej, jak i zimnej wodzie. Gęsty żel nie spływa od razu z czyszczonej powierzchni, ale powleka ją i pozwala działać aktywnym składnikom. Żel znakomicie działa również poniżej lustra wody.

Do czego możesz go użyć:  muszli klozetowych, muszli bidetowych, zlewów i brodzików ceramicznych.

O co jeszcze zadbaliśmy: by nie zawierał ani kropli chloru.

 

Co tak pięknie pachnie: soczyste owoce, słodka wanilia i kokos.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: brzoskwinia, morela

Nuta serca: truskawka

Nuta głębi: amber, wanilia, kokos


Zobacz, jak prosty jest w użyciu: polej żelem czyszczoną powierzchnię i pozostaw na kilka minut. W razie konieczności przeszoruj szczotką. Obficie spłucz wodą.

O czym warto jeszcze pamiętać: o regularnym czyszczeniu deski klozetowej i powierzchni znajdującej się pod nią. Możesz je także wymyć naszym żelem.

Działa tak skutecznie, bo w środku ma [składniki]: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, benzisothiazolinone, methylisothaizolinone.

Ważne nie tylko dla ekologów: formuła żelu jest biodegradowalna, a jego opakowanie nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego żelu nie ucierpiało żadne zwierzę.

 

Pobierz arkusz składników

Pobierz etykietę produktu