Łączenie kolorów może sprawiać trudność, zwłaszcza gdy po kolejnym praniu odcień malinowego swetra jest coraz bardziej mleczny, a pomarańczowe spodnie straciły blask. Żeby Twoje ubrania zawsze robiły świetne wrażenie, zaprojektowaliśmy żel, który doskonale chroni kolory przed efektem sprania. Zapobiega transferowi pigmentów między tkaninami, przez co jeszcze lepiej zabezpiecza kolory tkanin. Od teraz my zadbamy o intensywne kolory Twoich ubrań, a Ty o udane wielobarwne stylizacje.

Co Cię w nim zachwyci: jego żelowa, skoncentrowana formuła. Dzięki temu działa efektywnie i nie zabiera wiele miejsca na półce, a starcza na bardzo długo.

Co zapewni Ci dodatkowe bezpieczeństwo: składnik zapobiegający transferowi pigmentów między tkaninami.

Co jest naszym sekretem: formuła z aktywnymi enzymami sprawia, że żel działa znakomicie już w niskich temperaturach (od 20°C). A jak dobrze wiesz, pranie w niższych temperaturach jest korzystne nie tylko dla twoich ubrań, ale i finansów.

Co jest szczególnie ważne dla mężczyzn: rozumiemy, że możesz nie odróżniać wszystkich kolorów. Jeśli nie wiesz, czy jej szmaragdowe spodnie  możesz wyprać razem ze swoim seledynowym T-shirtem, nasz żel daje ci zielone światło. Dzięki składnikowi zapobiegającemu transferowi pigmentów, możesz prać wszystkie kolory razem (chyba że producent odzieży zaznaczy inaczej na metce).

Do jakich tkanin możesz go zastosować: żel możesz zastosować do wszystkich rodzajów tkanin i do wszystkich kolorów, do odzieży męskiej i damskiej.

Jak pachnie feeria barw: uwielbiamy bawić się zapachami, dlatego poprosiliśmy współpracujących z nami kreatorów, by stworzyli kompozycję oddającą bogactwo świata kolorów. Gdy tylko poczuliśmy wibrujące nuty moreli i pulsowanie pikantnych przypraw, wiedzieliśmy, że żaden inny zapach nie odda tego lepiej.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: morela, róża, aldehyd

Nuta serca: geranium, ylang-ylang, przyprawy

Nuta głębi:  kumaryna, piżmo, paczula

Działa tak skutecznie, bo w środku ma [składniki]: 5-15% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% mydło, <5% fosfoniany, <5% EDTA i jego sole, enzymy, kompozycja zapachowa (Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol), benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Ważne nie tylko dla ekologów: formuła żelu jest biodegradowalna, a jego opakowanie nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego żelu nie ucierpiało żadne zwierzę.

 

Pobierz arkusz składników

Pobierz etykietę produktu