Znów kapie z kranu? Twoja umywalka jest szorstka, a wanna straciła blask? Jeśli masz już dość matowych powierzchni i rdzawych zacieków, sięgnij po nasz sprawdzony środek. Gęsty aktywny żel. szczelnie pokrywa czyszczoną powierzchnię, przywraca jej blask i chroni przed nowymi osadami. Błyskawicznie usuwa naloty z kamienia, wody i mydła, rdzawe plamy. Dzięki niemu Twoja armatura sanitarna znowu zalśni czystością.
 
Do czego możesz go użyć: do wanien, umywalek, kranów, pryszniców i muszli klozetowych oraz dużych powierzchni (podłogi, glazura).

O co jeszcze zadbaliśmy: o bezpieczne zamknięcie.

 

Co tak pięknie pachnie: słodkie nuty owocowe ze świeżością kwiatów irysa i hibiskusa. 

Architektura zapachu:

Nuta głowy: winogrono, melon

Nuta serca: hibiskus, tuberoza, cyklamen

Nuta głębi: irys, amber, piżmo

 

 

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: na pewno docenisz, że nie wymaga rozwiązań siłowych. Nanieś żel na zanieczyszczoną powierzchnię, pozostaw na kilka minut, następnie przetrzyj szczoteczką lub gąbką. Spłucz obficie wodą lub przetrzyj wilgotną ścierką. Jeśli widzisz, że niektóre miejsca wymagają dalszej interwencji, powtórz czynności.

Ostrożności nigdy za wiele: ten żel ma w składzie wiele środków czynnych. Jeśli masz wątpliwości, czy nie uszkodzi czyszczonej powierzchni, lepiej wcześniej sprawdź jego działanie w nieeksponowanym miejscu.

Działa tak skutecznie, bo w środku ma [skład]: 5-15% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa. Zawiera Sulfamic Acid, Citric Acid.

Ważne nie tylko dla ekologów: formuła żelu jest biodegradowalna, a jego opakowanie nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego żelu nie ucierpiało żadne zwierzę.

 

Pobierz arkusz składników

Pobierz etykietę produktu