Mūsų vertybės

       

Mes žvelgiame į gyvenimą iš kitokios perspektyvos, todėl ilgą laiką ieškojome vietos, kurioje visi esame ir galime būti lygūs, kurioje svarbūs kiekvieno iš Jūsų norai ir vertybės, o gražus ir unikalūs produktai kuriami ne tik jai, bet ir jam.
Mums nepavyko rasti tokios vietos, todėl nusprendėme ją susikurti patys.

Mūsų misija:
Kiekvieno iš Jūsų potencialo atskleidimas bei palaikymas kiekviename žingsnyje link Jūsų sėkmės.

Mūsų vizija:
Norime, kad nuspręstumėte patys ar verta rinkis mus ir pradėti dirbti su mumis.

Mūsų vertybės:
Sąžiningumas - viena didžiausių mūsų vertybių. Bandome būti sąžiningais ne tik bendraujant su šeima ar artimaisiais, bet ir darbe. Mes vertiname savo darbuotojus, o su klientais elgiamės sąžiningai, lygiai taip pat, kaip ir su savo Partneriais. Laikomės savo duotų pažadų ir įsipareigojimų. Tai įgyvendinti mums padeda aiškiai nubrėžtos ribos ir taisyklės.
Be galo vertiname paprastumą, todėl ieškome paprastų ir praktiškų sprendimų, ne tik kasdienybėje, bet ir versle.
Jaučiame atsakomybę už mūsų darbuotojus ir klientus, todėl esame etiški, ir bandome sukurti ilgalaikius, pagrįstus pasitikėjimu santykius. Juk malonu, kažkuo pasitikėti ir jaustis saugiai?!
Gerbiame kiekvieno iš Jūsų individualumą, tačiau tikime, kad kartu galime pasiekti daugiau. Bandome įsiklausyti, ko reikia kiekvienam iš Jūsų, o vėliau tai įgyvendinti. Labai džiaugiamės, kad galime dirbti kartu ir siekti bendro tikslo!