Dlaczego bułka z masłem spada zawsze masłem do dołu? Tego nie wiemy. Ale mamy świetny odtłuszczacz, którym doskonale zmyjesz nie tylko masło, ale i inne oleiste zabrudzenia. Przypalony lub zaschnięty tłuszcz, sadza, lepki brud czy zaschnięte plamy z soków nie robią na nim najmniejszego wrażenia. Esencja octowa oraz naturalne rozpuszczalniki pozwalają mu na błyskawiczne usuwanie nawet starych zanieczyszczeń, ale są bezpieczne dla czyszczonych powierzchni.

Co zapewni ci dodatkowe bezpieczeństwo: atest PZH (Państwowego Zakładu Higieny) Nr atestu: B-BŻ-6071-0018/2020/A
data ważności: 12004.2023 r.

Co nim wyczyścisz: blaty, szafki i półki kuchenne, kafle, zlewozmywaki, okapy, wyciągi wentylacyjne, kuchenki gazowe i elektryczne, lodówki, piekarniki, grille, ruszty, frytkownice i inne sprzęty kuchenne.

Co tak pięknie pachnie: kwiat lipy, soczyste, świeże owoce i szlachetny cedr.

Architektura zapachu:

Nuta głowy: limonka, kwiat lipy 

Nuta serca: róża, geranium, jabłko

Nuta głębi: brzoskwinia, piżmo, cedr, irys

Zobacz, jak prosty jest w użyciu: spryskaj czyszczoną powierzchnię, odczekaj chwilę, a potem przemyj czystą wodą i wytrzyj do sucha. Gotowe!

Ostrożności nigdy za wiele: ten płyn ma w składzie wiele środków czynnych. Jeśli masz wątpliwości, czy nie uszkodzi czyszczonej powierzchni, lepiej wcześniej sprawdź jego działanie w nieeksponowanym miejscu. Nigdy nie stosuj odtłuszczacza do powierzchni z drewna.

Jest tak skuteczny, bo w środku ma [składniki]: <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa (Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene), benzisothiazolinone, methylisothiazolinone.

Ważne nie tylko dla ekologów: formuła odtłuszczacza jest biodegradowalna, a jego opakowanie nadaje się do recyklingu. Podczas tworzenia naszego odtłuszczacza nie ucierpiało żadne zwierzę.

 

Pobierz arkusz składników

Pobierz etykietę produktu

Pobierz atest PZH