Wniosek o utworzenie konta Prouve

 • Polecający (Sponsor)
 • Twoje dane
 • Adres
 • Oświadczenia
Numer osoby polecającej (Numer Sponsora)
 

Rejestracja osób nieletnich

Jeżeli nie ukończyłeś jeszcze 18 lat, ale masz przynajmniej 16 lat, to możesz zostać Partnerem Prouvé. Aby dokonać rejestracji postępuj według poniższych kroków:

KROK 1

pobierz i wydrukuj wniosek

KROK 2

wypełnij komplet dokumentów

KROK 3

wyślij na adres:
PROUVÉ Sp. z o.o. sp. k., ul. Wyścigowa 56H, 53-012 Wrocław

Dane podstawowe

Imię
Nazwisko
E-mail
Powtórz e-mail
Telefon
Data urodzenia

Forma prawna

Osoba fizyczna
Osoba fizyczna prowadząca działalność
Spółka

Poufność*

Dane adresowe

Kraj
Województwo
Kod pocztowy
Miasto
Ulica
Numer domu/lokalu


Adres korespondencyjny inny niż dane adresowe

OŚWIADCZENIA


* Oświadczam, że przed złożeniem niniejszego Wniosku zapoznałem/-am się z Zasadami Współpracy i Planem Kariery, których treść w pełni akceptuję i zobowiązuję się do ich przestrzegania.
Oświadczam, że chcę otrzymywać od Prouvé informacje marketingowe (w takim przypadku prosimy o zaznaczenie wszystkich poniższych okienek

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Prouvé sp. z o.o. sp.k. moich danych osobowych w celach marketingowych poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą poczty elektronicznej, na podany adres e-mail;

wyrażam zgodę na przesyłanie przez Prouvé sp. z o.o. sp.k. informacji handlowych (tj. informacji przeznaczonych do promowania produktów bądź usług marki Prouvé, spółki Prouvé, jak również sieci Partnerów) za pomocą środków komunikacji elektronicznej;

wyrażam zgodę na używanie przez Prouvé sp. z o.o. sp.k. telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

Dzięki tym zgodom będziemy mogli wysyłać Ci oferty lub ważne informacje, na przykład o aktualnych zniżkach. Od czasu do czasu pochwalimy się naszymi sukcesami. Obiecujemy, że nie będziemy zasypywać Cię wiadomościami z dziwnymi propozycjami.Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Prouvé sp. z o.o. sp.k. moich danych osobowych w celach marketingowych poprzez publikację mojego wizerunku, imienia, nazwiska, Numeru Partnerskiego na stronie internetowej Prouvé, a także na oficjalnych profilach Prouvé na portalach społecznościowych (m.in. Facebook, Instagram) lub kanale Youtube.

Dzięki tej zgodzie Prouvé będzie mogła publikować Twoje dane osobowe (imię i nazwisko, Numer Partnerski, wizerunek) na oficjalnych stronach internetowych Prouvé, a tym samym informować o Twoich awansach w strukturze Prouvé, czy też publikować Twój wizerunek uwieczniony na zdjęciach lub filmach z imprez okolicznościowych, szkoleń i spotkań organizowanych przez Prouvé.

Udzielenie zgody albo wycofanie którejkolwiek z udzielonych zgód jest możliwe w każdym czasie; wystarczy wysłać wiadomość e-mail na adres: info@prouve.com lub do@prouve.com

Administratorem Twoich danych osobowych jest Prouvé spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu (kod poczt. 53-012) przy ul. Wyścigowej 56 H, NIP: 8992810863, REGON: 366657707, KRS: 0000665414 (Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS), adres e-mail: info@prouve.com, numer telefonu: +48 786 222 324, www.prouve.com („Prouvé”).
Prouvé przetwarza następujące kategorie danych osobowych: imię, nazwisko, numery: PESEL, NIP, REGON, adres zamieszkania lub adres korespondencyjny, adres e-mail, numer telefonu, Numer Partnerski, data utworzenia Konta, a w razie udzielenia dodatkowej zgody – także wizerunek.
Logując się do systemu pamiętaj, że to Ty decydujesz o tym, w jakim zakresie Twoje dane są widoczne dla innych Partnerów Prouvé.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach:
 • utworzenia Konta Partnera i zawarcia Umowy, realizacji postanowień Umowy i jej załączników w postaci Zasad Współpracy oraz Planu Kariery, w tym:
  • organizacji sieci Partnerów, utrzymywania kontaktu z Partnerami, realizacji programów (lojalnościowych, motywacyjnych),
  • umożliwienia Partnerom zamawiania Produktów, dokonywania rozliczeń finansowych, dokumentowania operacji gospodarczych,
  • naliczania punktów, Rabatów i Wynagrodzeń i ich dokumentacji,
  • w celach dowodowych,
 • w przypadku wyrażenia dodatkowych zgód - również dla celów marketingu naszych produktów i usług, sieci Partnerów oraz w celu przesyłania informacji handlowych.


Na zasadach określonych w RODO masz prawo do:
 • żądania od Prouvé dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych,
 • przenoszenia danych osobowych,
 • uzyskania kopii danych osobowych,
 • wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa), jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa,
 • w zakresie przetwarzania Twoich danych osobowych na podstawie zgody – prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie takich danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


Oświadczenie o cofnięciu zgody należy przesłać na adres e-mail: do@prouve.com albo drogą pocztową do siedziby Prouvé.

Może się zdarzyć, że Twoje dane będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy, tj. do naszych franczyzobiorców, jednak chcemy Cię zapewnić, iż w takiej sytuacji gwarantujemy wysoki stopień ochrony danych osobowych.

Pełne informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdują się w naszej Polityce prywatności i polityce cookies dostępnej na stronie internetowej pod adresem: www.prouve.com.

Do utworzenia Konta Partnera i zawarcia Umowy dystrybucji, na warunkach szczegółowo określonych w Zasadach Współpracy i Planie Kariery, dochodzi z chwilą akceptacji linku aktywacyjnego wysłanego przez Prouvé na indywidualny adres e-mail wskazany przez kandydata na Partnera.

Numer startera

Jeśli posiadasz numer startera wpisz go w tym polu.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Zakładając konto, za swoje zakupy zapłacisz aż 25% niższą cenę. Nie tylko przy pierwszych, ale również przy każdych kolejnych.

A w podziękowaniu za Twoje pierwsze zakupy, do Twojej paczki dołączymy małą niespodziankę.*

*wartość pierwszego zamówienia min. 100 punktów (z wyłączeniem punktów uzyskanych za zakup Zestawów Startowych), w ciągu 30 dni od rejestracji.