Zimowe trendy w makijażu

Czerwone usta, totalne szaleństwo na powiekach lub świetlisty blask to jedne z trendów, które będą królowały w zimowym makijażu.

Postaw na usta

Intensywne, czerwone pomadki królują na zimowych pokazach mody. Tej zimy czerwień na ustach noś nie tylko na wieczorne wyjścia, ale także w ciągu dnia. Pamiętaj, by oczy podkreślać wówczas jedynie delikatnym cieniem i tuszem do rzęs.

Świetlisty look

Aby uzyskać taki efekt, zaopatrz się w rozświetlacz oraz bezbarwny błyszczyk do ust. Rozświetlona cera i delikatny błysk na ustach, dodadzą Ci świeżości. Jak stworzyć taki makijaż? Zadbaj o dobrze nawilżoną skórę, użyj rozświetlającego, lekkiego podkładu i koniecznie muśnij rozświetlaczem policzki, powieki, grzbiet nosa i łuk kupidyna. Na koniec wklep w usta trochę przeźroczystego błyszczyku.

Oko w roli głównej

Podkreślanie górnej i dolnej powieki czarną kreską w rockowym stylu to kolejny trend w zimowym make-upie. Odważniejszą wersją jest gruba kreska w kolorze fioletowym, zielonym, fuksjowym lub niebieskim albo oko w stylu glamour – z brokatowym lub metalicznym cieniem. Zwolenniczki klasyki także będą zadowolone, bo nadal modne będzie smokey eye w brązowych i beżowych odcieniach.